top of page

Bellydance fusion kurz od 11.9. studio Cvič.it, Modřany pondělí 19:30-20:30

Modřany - Ukázkové hodiny nového kurzu v krásním vzdušném a velkém sále oblíbeného modřanského studia Cvič.it vždy v pondělí 11.9., 18.9., 25.9. se rychle plní!

Rezervujte si své místo na stránkách studia a přidejte se od října do kurzu, který navazuje! Placení kurzu formou permanentek po 10 lekcích.Velmi doporučuji tanečnicím se zájmem o břišné orientální tance a styl Tribal Fusion, předchozí znalosti orientálního tance výhodou, ale není to nutné, výborně doplňuje orientální tanec o práci s pažemi a gesty, vhodné k tanci se závoji a skvělý nácvik otoček a dalších tanečních figur a póz, zlepšení estetiky, ladnosti a preciznosti. Trénovat budeme i svalové kontrakce, izolace, podrobně probereme pohyb rukou.

Přijďte si pro skvělé základy orientálního tance nebo si prohlubte znalosti a techniku!

vždy ukazuji variantu pro různé pokročilosti, můžeme přidat nebo ubrat - individuální přístupCena

UKÁZKOVÉ LEKCE jsou zdarma, !nutné rezervovat! na stránkách studia.

Další pokračování kurzu se řídí ceníkem studia Cvič.it, zakoupením jednotlivých lekcí nebo celého kurzu permanentkou na 10 navazujících lekcí.Co je Belly Dance Fusion?

Zábavný mix orientálního tance a dalších tanečních stylů na mix klasické orientální i moderní hudby. Naučíme se základní kroky a prvky břišního tance, které spojíme do kombinací a variací, za použití technik locking a popping, liquid, flow a dalších, vytvoříme fúzi těchto tanců. Naučíme se kratší choreografické celky. Součástí lekce je samozřejmě i strečink a jemné posilování, prvky z jógy a další cvičení, které k tanci potřebujeme. Tempo hodiny je spíš středně rychlé (nejedná se o rekreační lekce). Pokud se chcete zdokonalit v tomto stylu, doporučuji pravidelnost. Součástí je taneční technika, výraz, práce s prostorem a řekneme si i něco o orientální kultuře a souvislostech.


Tančí se sólo?

V kurzu si vyzkoušíme komě sólového tance, i práci s improvizací a zkusíme si styl Tribal Dance, který využívá slovník prvků a pohybů, s nimiž je možné vytvořit i improvizovaný tanec ve dvojici nebo ve skupině. Tyto prvky jsou vhodné do stylu Tribal Fusion Bellydance. Tento taneční styl ve více tanečnicích je velmi zábavný.


Co si mám vzít na sebe a jakou obuv?

Pro začátek postačí na první lekce pohodlné oblečení na tanec jako na cvičení, top, triko, legíny, případně sukýnku kratší. Počítejte s tím, že budeme možná dělat i prvky na zemi, takže pod sukni, sukýnku je lepší mít legíny. Doporučuji obtažené oblečení, ve kterém je možné dobře opravovat techniku. Vhodný je na boky výrazný kontrastní šátek, nemusí být s penízky, potřebujeme vidět pohyb boků. Na nohy doporučuji piškoty, ponožky nebo taneční tréninkové boty, jak je libo. Vodu v láhvi s sebou.


Kurzu se mohou zúčastnit ženy i muži (pokud se najde nějaký odvážný muž, který by chtěl, ve světě jsou běžně břišní tanečníci a mým prvním učitelem byl taktéž muž)
Comments


bottom of page